• EFC PW 1885 Zaterdag 2

    • Oma's Keuken, moderne maaltijdservice

       

      Oma's Keuken biedt u een dagelijkse keuze uit (di)verse maaltijden die zowel warmkoud en bevroren geleverd kunnen worden.

      Wij bieden u dagelijks een keuze uit 3 verschillende gerechten, welke voor 1 of meerdere dagen besteld kunnen worden, zonder contracten of verplichtingen!  Naast de typische Hollandse gerechten zoals bv. boerenkool, beenham of gehaktbal met gekookte aardappelen en groenten, komen bij ons ook diverse pasta’s en visgerechten aan bod.  
      Wij gebruiken uitsluitend verse producten die op traditionele en handmatige wijze worden bereid. 

      omaskeuken.nl

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria '28 3211812124309455
    2Avanti W. 522134568442443
    3Achilles E 420122672363638
    4Drienerlo 4211227100643638
    5S.V. Losser 820113651351636
    6Sparta E. 821103881493233
    7Tubantia 521102981503132
    8De Tubanters 1897 322102108079132
    9EFC PW 1885 22273127274-224
    10FC Berghuizen 42262144386-4320
    11Quick '20 102151154371-2816
    12EMOS 221012032229-1971
  • Poulestand beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EFC PW 1885 23201815-76
    2S.V. Losser 7311112934
    3SP Haarlo 2311111924
    4Bon Boys 73102181623