• EFC PW 1885 Zondag 4

  • EFC PW 1885 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • CAFÉ LP The music loud en de biertjes koud!

    Even voorstellen dan maar! Wij zijn Café LP, gevestigd aan de Klokkenplas in het hartje van Enschede. Ons café is een verborgen parel onder de rook van de Oude Markt.

    Wat doet café LP?

    Leuke dingen! We zijn gestoeld op muziek uit de 60’s, 70’s en 80’s en daarop mag gedanst worden. Als zusje van Eetcafé Bij Flip zijn we natuurlijk verplicht ook wat lekkere hapjes te serveren. Dus er mag ook gedanst worden met volle mond.

    Het café heeft eigenlijk twee gezichten

    Aan de ene kant zijn we een café waar je heerlijk kunt borrelen, dansen, lachen, spelletjes spelen en meeblèren met de muziek. Maar aan de andere kant zijn we ook een schitterende gelegenheid die je af kunt huren voor een: leuk feestje (verjaardag, jubileum, bedrijfsfeestje, etc.), een vergadering, een quizavond, een (muziek)bingo-avond. Uiteraard kan dit in combinatie met onze vijf Escape Rooms of professionele quizmasters.

    Niets is te gek bij LP!

    https://cafelp.nl/

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Vogido 4161402991342
    2Sportclub Overdinkel 4161213582737
    3Avanti W. 5161213633537
    4FC Aramea 316817443525
    5Avanti W. 416628374920
    6Bon Boys 616619424819
    7EFC PW 1885 416529447117
    8Vogido 716141117706
    9AJC '96 216041220764
  • Poulestand beker

    Geen informatie