• EFC PW 1885 Zondag 2

  • EFC PW 1885 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Het DSCC/DJCR ‘Audentis et Virtutis’, kortweg Audentis, is de oudste studenten gezelligheidsvereniging in Enschede en heeft Enschede als studentenstad op de kaart gezet. ‘Audentis et Virtutis’ betekent vrij vertaald ‘Voor hij die durft en moedig is’. Voor het Enschedese studentenleven houdt dit in dat onze 500 leden mensen zijn die de uitdaging zoeken en zich inzetten voor een mooi studentenleven naast de studie.

    Audentis heeft vier karaktereigenschappen die zij ziet als steunpilaren van de vereniging welke overal tot uiting komen, van de leden tot de evenementen. Deze eigenschappen zijn traditioneel, veelzijdig, ondernemend en toonaangevend. 

    Sinds vele jaren kent Audentis een samenwerking met EFC PW 1885: via de studentenvereniging speel je met veel plezier in PW Zondag 2!

    https://www.audentis.nl/home

  • 't Gat in de Markt - Voor studenten, door studenten

    Student-gericht
    Het personeel wordt gevraagd uit de leden van Audentis. Ze zijn dus allemaal ook zelf student en weten er altijd een feestje van te maken. Echt voor studenten, door studenten!

    Elke dag open
    Het enige café dat 365 dagen per jaar is geopend! Dus het maakt niet welke dag het is, want je kan altijd bij ons terecht. Voor meer informatie kijk bij onze openingstijden.

    Goedkoop
    Als student heb je niet altijd even veel te besteden, maar dat is bij ons geen probleem! Met de laagste horeca prijzen in Enschede kan je bij ons ook goedkoop stappen!

    https://www.tgatindemarkt.nl/

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdAccommodatieDetails
    9 okt.FC Berghuizen 3EFC PW 1885 210:00Sportpark 't Venterinck
    16 okt.EFC PW 1885 2S.V. Losser 212:00Sportpark De Tiemeister
    30 okt.FC Suryoye-Mediterraneo 4EFC PW 1885 212:30Sportpark Wesselerbrink Midden
    6 nov.EFC PW 1885 2LSV 312:00Sportpark De Tiemeister
    13 nov.Sportclub Overdinkel 2EFC PW 1885 210:00Sportpark 't Wilpelo
    27 nov.Barbaros 3EFC PW 1885 212:00Sportpark Veldwijk
    4 dec.EFC PW 1885 2FC Aramea 212:00Sportpark De Tiemeister
    11 dec.Rigtersbleek 3EFC PW 1885 209:00Sportpark Rigtersbleek
    29 jan.EFC PW 1885 2SV De Lutte 412:00Sportpark De Tiemeister
    5 feb.EFC PW 1885 2Vogido 312:00Sportpark De Tiemeister
    12 feb.Vosta 3EFC PW 1885 210:00Sportpark Schreurserve
    5 mrt.EFC PW 1885 2FC Berghuizen 312:00Sportpark De Tiemeister
    12 mrt.S.V. Losser 2EFC PW 1885 209:00Sportpark Brilmansdennen
    19 mrt.EFC PW 1885 2FC Suryoye-Mediterraneo 412:00Sportpark De Tiemeister
    26 mrt.LSV 3EFC PW 1885 210:00Sportpark 't Spolmink
    2 apr.EFC PW 1885 2Sportclub Overdinkel 212:00Sportpark De Tiemeister
    16 apr.SV De Lutte 4EFC PW 1885 211:00Sportpark De Stockakker
    23 apr.EFC PW 1885 2Barbaros 312:00Sportpark De Tiemeister
    14 mei.EFC PW 1885 2Rigtersbleek 312:00Sportpark De Tiemeister
    21 mei.FC Aramea 2EFC PW 1885 210:30Sportpark Wesselerbrink Zuid
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.EFC PW 1885 2 - EMOS 21 - 1
    18 sep.SC Enschede 2 - EFC PW 1885 23 - 1
    25 sep.Vogido 3 - EFC PW 1885 24 - 2
    2 okt.EFC PW 1885 2 - Vosta 31 - 3
  • Poulestand competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vogido 321106424
    2Sportclub Overdinkel 211008173
    3FC Aramea 211005143
    4Vosta 311003123
    5Barbaros 311002113
    6S.V. Losser 221014313
    7LSV 3210178-13
    8Rigtersbleek 3201128-61
    9FC Suryoye-Mediterraneo 400000000
    10SV De Lutte 4100113-20
    11FC Berghuizen 3100115-40
    12EFC PW 1885 2200237-40
  • Poulestand beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1SC Enschede 232101277
    2Vosta 231201185
    3EMOS 230217102
    4EFC PW 1885 23012271