• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatieVeld
    2 mrt. 12:00EFC PW 1885 JO19-1GVV Eilermark JO19-1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    2 mrt. 12:30EFC PW 1885 2De Tubanters 1897 3Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    2 mrt. 14:30EFC PW 1885 1SVV '91 1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    3 mrt. 09:30Vosta 3EFC PW 1885 3Sportpark Schreurserveveld 1 Vosta
    3 mrt. 11:00Rood Zwart 8EFC PW 1885 2Sportpark De Scheetheuvelveld 1
    9 mrt. 12:45Rood Zwart JO19-2EFC PW 1885 JO19-1Sportpark De Scheetheuvelveld 1
    9 mrt. 14:30Gorssel 1EFC PW 1885 1Sportpark Gerstlo1-veld 1
    9 mrt. 14:30Victoria '28 3EFC PW 1885 2Sportpark Wesselerbrink Zuidveld 3-Victoria
    10 mrt. 09:30EFC PW 1885 35+1Reutum 35+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    10 mrt. 09:30EFC PW 1885 3GVV Eilermark 2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 3 PW
    10 mrt. 10:00EFC PW 1885 2TVO 3Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    15 mrt. 19:30EFC PW 1885 45+2Vogido 45+1Sportpark Het Wooldrik1 A
    15 mrt. 19:30EFC PW 1885 35+3EMOS 35+2Sportpark Emosveld 1-EMOS A
    15 mrt. 19:30EFC PW 1885 45+1Avanti W. 45+1Sportpark 't Spolminkveld 1 B
    15 mrt. 19:30Sparta E. 35+2EFC PW 1885 35+2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    15 mrt. 19:30UDI 35+1EFC PW 1885 35+4Sportpark Phenixveld 1 B
    15 mrt. 19:30GVV Eilermark 35+1EFC PW 1885 35+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW A
    15 mrt. 19:30Achilles E 45+1EFC PW 1885 45+3Sportpark cvv Achilles Eveld 1 A - Kunstgras
    15 mrt. 20:00EFC PW 1885 35+2Sparta E. 35+4Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    15 mrt. 20:00EFC PW 1885 45+1Vogido 45+2Sportpark 't Spolminkveld 1 B
    15 mrt. 20:00EFC PW 1885 35+4Phenix 35+1Sportpark Phenixveld 1 A
    15 mrt. 20:00EFC PW 1885 35+1Avanti W. 35+2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW A
    15 mrt. 20:00Avanti W. 45+2EFC PW 1885 45+2Sportpark Het Wooldrik1 B
    15 mrt. 20:00De Tubanters 1897 35+1EFC PW 1885 35+3Sportpark Emosveld 1-EMOS B
    15 mrt. 20:00Sportlust Glanerbrug 45+1EFC PW 1885 45+3Sportpark cvv Achilles Eveld 1 B
    15 mrt. 20:30EFC PW 1885 45+2HSC '21 45+1Sportpark Het Wooldrik1 B
    15 mrt. 20:30EFC PW 1885 35+3Sparta E. 35+3Sportpark Emosveld 1-EMOS B
    15 mrt. 20:30EFC PW 1885 45+3De Tubanters 1897 45+1Sportpark cvv Achilles Eveld 1 B
    15 mrt. 20:30LSV 45+1EFC PW 1885 45+1Sportpark 't Spolminkveld 1 A
    15 mrt. 20:30S.V. Losser 35+1EFC PW 1885 35+4Sportpark Phenixveld 1 B
    15 mrt. 21:00Rigtersbleek 35+1EFC PW 1885 35+2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    15 mrt. 21:00SVV '91 35+1EFC PW 1885 35+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW A
    15 mrt. 21:30EFC PW 1885 35+2Achilles E 35+2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    15 mrt. 21:30EFC PW 1885 35+1Vogido 35+2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW A
    15 mrt. 21:30BSC Unisson 45+1EFC PW 1885 45+2Sportpark Het Wooldrik1 B
    15 mrt. 21:30Achilles E 35+1EFC PW 1885 35+3Sportpark Emosveld 1-EMOS B
    16 mrt. 12:00EFC PW 1885 JO19-1Vogido JO19-2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    16 mrt. 12:30EFC PW 1885 2Sparta E. 8Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    16 mrt. 14:30EFC PW 1885 1BZSV de Blauwwitters 1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    17 mrt. 09:00Vogido 6EFC PW 1885 2Sportpark Het Wooldrik1
    17 mrt. 09:30EMOS 3EFC PW 1885 3Sportpark Emosveld 2-EMOS
    17 mrt. 10:00BWO 35+1EFC PW 1885 35+1Sportpark De Noorkveld 3
    23 mrt. 14:30EMOS 2EFC PW 1885 2Sportpark Emosveld 3-EMOS - kwart veld
    23 mrt. 14:45Avanti W. JO19-1EFC PW 1885 JO19-1Sportpark Het Zoutendijkveld 2
    23 mrt. 15:00SC Enschede 1EFC PW 1885 1Sportpark Sportclub Enschede DiekmanVeld 1 SE
    24 mrt. 09:30EFC PW 1885 35+1Luctor Et Emergo 35+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 3 PW
    24 mrt. 09:30EFC PW 1885 3SV De Lutte 5Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    24 mrt. 10:00EFC PW 1885 2Hengelo 2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    30 mrt. 14:00EFC PW 1885 1FC Aramea 1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    1 apr. 14:30Drienerlo 2EFC PW 1885 2Sportcentrum UTveld 2
    5 apr. 19:30EFC PW 1885 45+1Vogido 45+2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    5 apr. 19:30Sportlust Glanerbrug 45+1EFC PW 1885 45+3Sportpark 't Bultserveveld 2 A
    5 apr. 19:30Achilles E 35+1EFC PW 1885 35+3Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW A
    5 apr. 19:30BSC Unisson 45+1EFC PW 1885 45+2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 3 PW A
    5 apr. 20:00EFC PW 1885 35+3EMOS 35+2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW A
    5 apr. 20:00EFC PW 1885 45+2Vogido 45+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 3 PW A
    5 apr. 20:00Achilles E 45+1EFC PW 1885 45+3Sportpark 't Bultserveveld 2 B
    5 apr. 20:00Avanti W. 45+1EFC PW 1885 45+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    5 apr. 20:00Phenix 35+1EFC PW 1885 35+4Sportpark Wesselerbrink Middenveld A B
    5 apr. 20:00GVV Eilermark 35+1EFC PW 1885 35+1Sportpark Eilermarkveld 1 A
    5 apr. 20:00Sparta E. 35+2EFC PW 1885 35+2Sportpark Schreurserveveld 1 Sparta E A - 1
    5 apr. 20:30EFC PW 1885 45+3De Tubanters 1897 45+1Sportpark 't Bultserveveld 2 B
    5 apr. 20:30EFC PW 1885 45+1LSV 45+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    5 apr. 20:30EFC PW 1885 35+4UDI 35+1Sportpark Wesselerbrink Middenveld A A
    5 apr. 20:30EFC PW 1885 35+1SVV '91 35+1Sportpark Eilermarkveld 1 A
    5 apr. 20:30EFC PW 1885 35+2Rigtersbleek 35+1Sportpark Schreurserveveld 1 Sparta E A
    5 apr. 21:00S.V. Losser 35+1EFC PW 1885 35+4Sportpark Wesselerbrink Middenveld A B
    5 apr. 21:00Vogido 35+2EFC PW 1885 35+1Sportpark Eilermarkveld 1 B
    5 apr. 21:00De Tubanters 1897 35+1EFC PW 1885 35+3Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW A
    5 apr. 21:00Avanti W. 45+2EFC PW 1885 45+2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 3 PW A
    5 apr. 21:00Achilles E 35+2EFC PW 1885 35+2Sportpark Schreurserveveld 1 Sparta E B
    5 apr. 21:30EFC PW 1885 35+1Avanti W. 35+2Sportpark Eilermarkveld 1 B
    5 apr. 21:30EFC PW 1885 35+3Sparta E. 35+3Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW A
    5 apr. 21:30EFC PW 1885 45+2HSC '21 45+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 3 PW A
    5 apr. 21:30EFC PW 1885 35+2Sparta E. 35+4Sportpark Schreurserveveld 1 Sparta E B - 1
    6 apr. 12:00EFC PW 1885 JO19-1ATC '65 JO19-2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    6 apr. 12:30EFC PW 1885 2Drienerlo 4Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    6 apr. 14:30EFC PW 1885 1Almen 1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    7 apr. 09:30EFC PW 1885 35+1Quick '20 35+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    7 apr. 09:30EFC PW 1885 3Vogido 7Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    7 apr. 10:00EFC PW 1885 2DSVD 5Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    13 apr. 14:30EMOS JO19-1EFC PW 1885 JO19-1Sportpark Emosveld 1-EMOS
    13 apr. 15:00Achilles E 1EFC PW 1885 1Sportpark cvv Achilles Eveld 1 - Kunstgras
    13 apr. 15:30Tubantia 5EFC PW 1885 2Sportpark De Bijenkorfveld 2
    14 apr. 09:30Rigtersbleek 2EFC PW 1885 2Sportpark Rigtersbleekveld 1
    14 apr. 10:00Hengelo 35+1EFC PW 1885 35+1Sportpark De Waarbeekveld 2
    19 apr. 19:30EFC PW 1885 35+4S.V. Losser 35+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    19 apr. 19:30EFC PW 1885 45+1LSV 45+1Sportpark Het Zoutendijkveld 4 B
    19 apr. 19:30EFC PW 1885 35+3Sparta E. 35+3Sportpark Schreurserveveld 1 Sparta E A - 1
    19 apr. 19:30EFC PW 1885 45+2HSC '21 45+1Sportpark Groot Scholtenhagenveld 1 A
    19 apr. 19:30De Tubanters 1897 45+1EFC PW 1885 45+3Sportpark Diekman-Oostveld 1 A
    19 apr. 20:00EFC PW 1885 45+1Vogido 45+2Sportpark Het Zoutendijkveld 4 B
    19 apr. 20:00Phenix 35+1EFC PW 1885 35+4Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    19 apr. 20:00Achilles E 45+1EFC PW 1885 45+3Sportpark Diekman-Oostveld 1 B
    19 apr. 20:00De Tubanters 1897 35+1EFC PW 1885 35+3Sportpark Schreurserveveld 1 Sparta E B
    19 apr. 20:00Avanti W. 45+2EFC PW 1885 45+2Sportpark Groot Scholtenhagenveld 1 B
    19 apr. 20:00Achilles E 35+2EFC PW 1885 35+2Sportpark cvv Achilles Eveld 1 A - Kunstgras
    19 apr. 20:00Vogido 35+2EFC PW 1885 35+1Sportpark Het Wooldrik1 A
    19 apr. 20:30EFC PW 1885 35+4UDI 35+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    19 apr. 20:30EFC PW 1885 45+3Sportlust Glanerbrug 45+1Sportpark Diekman-Oostveld 1 B
    19 apr. 20:30EFC PW 1885 35+3Achilles E 35+1Sportpark Schreurserveveld 1 Sparta E B
    19 apr. 20:30EFC PW 1885 45+2BSC Unisson 45+1Sportpark Groot Scholtenhagenveld 1 B
    19 apr. 20:30EFC PW 1885 35+2Rigtersbleek 35+1Sportpark cvv Achilles Eveld 1 A
    19 apr. 20:30EFC PW 1885 35+1SVV '91 35+1Sportpark Het Wooldrik1 A
    19 apr. 20:30Avanti W. 45+1EFC PW 1885 45+1Sportpark Het Zoutendijkveld 4 A
    19 apr. 21:00Sparta E. 35+4EFC PW 1885 35+2Sportpark cvv Achilles Eveld 1 B
    19 apr. 21:00Avanti W. 35+2EFC PW 1885 35+1Sportpark Het Wooldrik1 B
    19 apr. 21:30EFC PW 1885 35+2Sparta E. 35+2Sportpark cvv Achilles Eveld 1 B
    19 apr. 21:30EFC PW 1885 35+1GVV Eilermark 35+1Sportpark Het Wooldrik1 B
    19 apr. 21:30EMOS 35+2EFC PW 1885 35+3Sportpark Schreurserveveld 1 Sparta E B
    19 apr. 21:30Vogido 45+1EFC PW 1885 45+2Sportpark Groot Scholtenhagenveld 1 B
    20 apr. 12:00EFC PW 1885 JO19-1De Esch JO19-2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    20 apr. 12:30EFC PW 1885 2Avanti W. 5Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    20 apr. 14:30EFC PW 1885 1Sportclub Rijssen 1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    21 apr. 09:30EFC PW 1885 35+1Saasveldia 35+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 3 PW
    21 apr. 09:30EFC PW 1885 3TVV 4Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    21 apr. 10:00EFC PW 1885 2FC Aramea 3Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    28 apr. 09:00Rood Zwart 35+1EFC PW 1885 35+1Sportpark De Scheetheuvelveld 1
    28 apr. 10:00EFC PW 1885 2Bon Boys 4Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    4 mei. 15:00Avanti W. 5EFC PW 1885 2Sportpark Het Zoutendijkveld 2
    10 mei. 19:30EFC PW 1885 45+1Avanti W. 45+1Sportpark Het Wooldrik1 B
    10 mei. 19:30EFC PW 1885 45+3Sportlust Glanerbrug 45+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    10 mei. 19:30EFC PW 1885 35+3De Tubanters 1897 35+1Sportpark Diekman-Oostveld 1 A
    10 mei. 19:30EFC PW 1885 45+2Avanti W. 45+2Sportpark Het Zoutendijkveld 4 A
    10 mei. 19:30UDI 35+1EFC PW 1885 35+4Sportpark Brilmansdennenveld 4 B
    10 mei. 20:00EFC PW 1885 35+4S.V. Losser 35+1Sportpark Brilmansdennenveld 4 A
    10 mei. 20:00EFC PW 1885 45+1LSV 45+1Sportpark Het Wooldrik1 B
    10 mei. 20:00SVV '91 35+1EFC PW 1885 35+1Wethouder Horstman sportparkveld 1-SVV '91/TVV hoofdveld A
    10 mei. 20:00De Tubanters 1897 45+1EFC PW 1885 45+3Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    10 mei. 20:00Achilles E 35+1EFC PW 1885 35+3Sportpark Diekman-Oostveld 1 B
    10 mei. 20:00BSC Unisson 45+1EFC PW 1885 45+2Sportpark Het Zoutendijkveld 4 B
    10 mei. 20:00Rigtersbleek 35+1EFC PW 1885 35+2Sportpark Rigtersbleekveld 1 A
    10 mei. 20:30EFC PW 1885 35+1Avanti W. 35+2Wethouder Horstman sportparkveld 1-SVV '91/TVV hoofdveld A
    10 mei. 20:30EFC PW 1885 45+3Achilles E 45+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW A
    10 mei. 20:30EFC PW 1885 35+3Sparta E. 35+3Sportpark Diekman-Oostveld 1 B
    10 mei. 20:30EFC PW 1885 45+2HSC '21 45+1Sportpark Het Zoutendijkveld 4 B
    10 mei. 20:30EFC PW 1885 35+2Sparta E. 35+4Sportpark Rigtersbleekveld 1 A
    10 mei. 20:30Phenix 35+1EFC PW 1885 35+4Sportpark Brilmansdennenveld 4 B
    10 mei. 20:30Vogido 45+2EFC PW 1885 45+1Sportpark Het Wooldrik1 A
    10 mei. 21:00Vogido 35+2EFC PW 1885 35+1Wethouder Horstman sportparkveld 1-SVV '91/TVV hoofdveld B
    10 mei. 21:00Achilles E 35+2EFC PW 1885 35+2Sportpark Rigtersbleekveld 1 B
    10 mei. 21:30EFC PW 1885 35+1GVV Eilermark 35+1Wethouder Horstman sportparkveld 1-SVV '91/TVV hoofdveld B
    10 mei. 21:30EFC PW 1885 35+2Sparta E. 35+2Sportpark Rigtersbleekveld 1 B
    10 mei. 21:30EMOS 35+2EFC PW 1885 35+3Sportpark Diekman-Oostveld 1 B
    10 mei. 21:30Vogido 45+1EFC PW 1885 45+2Sportpark Het Zoutendijkveld 4 B
    11 mei. 12:00EFC PW 1885 JO19-1SDC '12 JO19-2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    11 mei. 12:30EFC PW 1885 2S.V. Losser 8Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    11 mei. 14:30EFC PW 1885 1HSC '21 1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    12 mei. 09:30EFC PW 1885 3Tubantia 3Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    12 mei. 10:00EFC PW 1885 2Avanti W. 4Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW
    12 mei. 11:30EFC PW 1885 35+1avc Heracles 35+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    18 mei. 14:30S.V. Losser JO19-4EFC PW 1885 JO19-1Sportpark Brilmansdennenveld 2
    18 mei. 15:00FC Aramea 1EFC PW 1885 1Sportpark Wesselerbrink Zuidveld 1-Fc Aramea - Hoofdveld
    18 mei. 16:45Quick '20 10EFC PW 1885 2Sportpark Vondersweijdeveld 4
    20 mei. 09:30EMOS 35+1EFC PW 1885 35+1Sportpark Emosveld 1-EMOS
    20 mei. 10:45S.V. Losser 4EFC PW 1885 3Sportpark Brilmansdennenveld 4
    20 mei. 11:15Bon Boys 4EFC PW 1885 2Sportpark De Greuneveld 3-hoofdveld
    24 mei. 19:30EFC PW 1885 45+2BSC Unisson 45+1Sportpark de Zweedeveld 1 A
    24 mei. 19:30EFC PW 1885 35+3Achilles E 35+1Sportpark cvv Achilles Eveld 1 A - Kunstgras
    24 mei. 20:00Sparta E. 35+4EFC PW 1885 35+2Sportpark Schreurserveveld 2 Sparta E A
    24 mei. 20:00Avanti W. 35+2EFC PW 1885 35+1Sportpark Het Zoutendijkveld 4 A
    24 mei. 20:00Avanti W. 45+2EFC PW 1885 45+2Sportpark de Zweedeveld 1 B
    24 mei. 20:00De Tubanters 1897 35+1EFC PW 1885 35+3Sportpark cvv Achilles Eveld 1 B
    24 mei. 20:30EFC PW 1885 35+2Rigtersbleek 35+1Sportpark Schreurserveveld 2 Sparta E A
    24 mei. 20:30EFC PW 1885 35+1SVV '91 35+1Sportpark Het Zoutendijkveld 4 A
    24 mei. 20:30EFC PW 1885 45+2HSC '21 45+1Sportpark de Zweedeveld 1 B
    24 mei. 20:30EFC PW 1885 35+3Sparta E. 35+3Sportpark cvv Achilles Eveld 1 B
    24 mei. 21:00Achilles E 35+2EFC PW 1885 35+2Sportpark Schreurserveveld 2 Sparta E B
    24 mei. 21:00Vogido 35+2EFC PW 1885 35+1Sportpark Het Zoutendijkveld 4 B
    24 mei. 21:30EFC PW 1885 35+2Sparta E. 35+2Sportpark Schreurserveveld 2 Sparta E B
    24 mei. 21:30EFC PW 1885 35+1GVV Eilermark 35+1Sportpark Het Zoutendijkveld 4 B
    24 mei. 21:30Vogido 45+1EFC PW 1885 45+2Sportpark de Zweedeveld 1 B
    24 mei. 21:30EMOS 35+2EFC PW 1885 35+3Sportpark cvv Achilles Eveld 1 B
    26 mei. 09:30EFC PW 1885 35+1UDI 35+1Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 2 PW
    26 mei. 10:00EFC PW 1885 2Rigtersbleek 2Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885Veld 1 PW