• Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatie
    24 sep.19:30EFC PW 1885 45+1 - Sportlust Glanerbrug 45+1Sportpark Het Zoutendijk
    24 sep.19:30EFC PW 1885 35+6 - EFC PW 1885 35+1Sportpark De Tiemeister
    24 sep.19:30EFC PW 1885 35+5 - EFC PW 1885 35+3Sportpark De Tiemeister
    24 sep.20:00EFC PW 1885 35+1 - De Tubanters 1897 35+2Sportpark De Tiemeister
    24 sep.20:00EFC PW 1885 35+3 - UDI 35+1Sportpark De Tiemeister
    24 sep.20:00Achilles E 35+1 - EFC PW 1885 35+6Sportpark De Tiemeister
    24 sep.20:00SC Enschede 35+1 - EFC PW 1885 35+5Sportpark De Tiemeister
    24 sep.20:30EFC PW 1885 45+1 - De Tubanters 1897 45+1Sportpark Het Zoutendijk
    24 sep.20:30EFC PW 1885 35+6 - Sparta E. 35+2Sportpark De Tiemeister
    24 sep.20:30EFC PW 1885 35+5 - Sparta E. 35+1Sportpark De Tiemeister
    24 sep.21:00Avanti W. 45+1 - EFC PW 1885 45+1Sportpark Het Zoutendijk
    24 sep.21:00Achilles E 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark De Tiemeister
    24 sep.21:00SC Enschede 35+1 - EFC PW 1885 35+3Sportpark De Tiemeister
    24 sep.21:30EFC PW 1885 35+1 - Sparta E. 35+2Sportpark De Tiemeister
    24 sep.21:30EFC PW 1885 35+3 - Sparta E. 35+1Sportpark De Tiemeister
    24 sep.21:30De Tubanters 1897 35+2 - EFC PW 1885 35+6Sportpark De Tiemeister
    24 sep.21:30UDI 35+1 - EFC PW 1885 35+5Sportpark De Tiemeister
    25 sep.10:30EFC PW 1885 3 - Drienerlo 5Sportpark De Tiemeister
    25 sep.14:30EFC PW 1885 1 - Rigtersbleek 1Sportpark De Tiemeister
    25 sep.14:30Victoria '28 2 - EFC PW 1885 2Sportpark Wesselerbrink Zuid
    25 sep.16:30Wilhelminaschool 4 - EFC PW 1885 4Sportpark De Vikkerhoek
    26 sep.09:00S.V. Vasse 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark 't Lankamp
    26 sep.09:30EFC PW 1885 3 - EMOS 4Sportpark De Tiemeister
    26 sep.09:30UDI 3 - EFC PW 1885 5Sportpark Wesselerbrink Midden
    26 sep.10:00Avanti W. 5 - EFC PW 1885 4Sportpark Het Zoutendijk
    26 sep.12:00EFC PW 1885 2 - LSV 3Sportpark De Tiemeister
    1 okt.19:30EFC PW 1885 35+2 - EFC PW 1885 35+4Sportpark Schreurserve
    1 okt.20:30EMOS 35+1 - EFC PW 1885 35+4Sportpark Schreurserve
    1 okt.21:00EFC PW 1885 35+2 - EMOS 35+1Sportpark Schreurserve
    1 okt.21:00EFC PW 1885 35+4 - Vosta 35+1Sportpark Schreurserve
    1 okt.21:30Vosta 35+1 - EFC PW 1885 35+2Sportpark Schreurserve
    2 okt.12:00EFC PW 1885 2 - Sparta E. 9Sportpark De Tiemeister
    2 okt.12:15Achilles E 3 - EFC PW 1885 3Sportpark cvv Achilles E
    2 okt.14:30EFC PW 1885 4 - Vogido 4Sportpark De Tiemeister
    2 okt.15:00Achilles E 1 - EFC PW 1885 1Sportpark cvv Achilles E
    3 okt.09:30EFC PW 1885 5 - GVV Eilermark 4Sportpark De Tiemeister
    3 okt.09:30EFC PW 1885 35+1 - EMOS 35+1Sportpark De Tiemeister
    3 okt.10:00FC Berghuizen 3 - EFC PW 1885 2Sportpark 't Venterinck
    9 okt.14:30EFC PW 1885 4 - Barbaros 2Sportpark De Tiemeister
    9 okt.14:30Victoria '28 4 - EFC PW 1885 3Sportpark Wesselerbrink Zuid
    9 okt.15:15Tubantia 1 - EFC PW 1885 1Sportpark De Bijenkorf
    9 okt.16:45Quick '20 11 - EFC PW 1885 2Sportpark Vondersweijde
    10 okt.09:00Zenderen Vooruit 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark Het Vollenbroek
    10 okt.09:30EFC PW 1885 3 - Rigtersbleek 4Sportpark De Tiemeister
    10 okt.10:45Vogido 7 - EFC PW 1885 4Sportpark Het Wooldrik
    10 okt.12:00EFC PW 1885 2 - Vosta 3Sportpark De Tiemeister
    15 okt.19:30EFC PW 1885 45+1 - Sportlust Glanerbrug 45+1Sportpark 't Bultserve
    15 okt.19:30UDI 35+1 - EFC PW 1885 35+5Sportpark De Tiemeister
    15 okt.19:30De Tubanters 1897 35+2 - EFC PW 1885 35+6Sportpark De Tiemeister
    15 okt.20:00EFC PW 1885 35+5 - EFC PW 1885 35+3Sportpark De Tiemeister
    15 okt.20:00EFC PW 1885 35+6 - EFC PW 1885 35+1Sportpark De Tiemeister
    15 okt.20:30EFC PW 1885 35+3 - SC Enschede 35+1Sportpark De Tiemeister
    15 okt.20:30EFC PW 1885 35+1 - Achilles E 35+1Sportpark De Tiemeister
    15 okt.20:30De Tubanters 1897 45+1 - EFC PW 1885 45+1Sportpark 't Bultserve
    15 okt.21:00EFC PW 1885 45+1 - Avanti W. 45+1Sportpark 't Bultserve
    15 okt.21:00Sparta E. 35+1 - EFC PW 1885 35+3Sportpark De Tiemeister
    15 okt.21:00SC Enschede 35+1 - EFC PW 1885 35+5Sportpark De Tiemeister
    15 okt.21:00Achilles E 35+1 - EFC PW 1885 35+6Sportpark De Tiemeister
    15 okt.21:00Sparta E. 35+2 - EFC PW 1885 35+1Sportpark De Tiemeister
    15 okt.21:30EFC PW 1885 35+5 - Sparta E. 35+1Sportpark De Tiemeister
    15 okt.21:30EFC PW 1885 35+3 - UDI 35+1Sportpark De Tiemeister
    15 okt.21:30EFC PW 1885 35+6 - Sparta E. 35+2Sportpark De Tiemeister
    15 okt.21:30EFC PW 1885 35+1 - De Tubanters 1897 35+2Sportpark De Tiemeister
    16 okt.14:30EFC PW 1885 1 - Sportlust Glanerbrug 1Sportpark De Tiemeister
    23 okt.12:00EFC PW 1885 3 - Avanti W. 4Sportpark De Tiemeister
    23 okt.14:00EFC PW 1885 2 - ATC '65 7Sportpark De Tiemeister
    23 okt.14:30De Tubanters 1897 4 - EFC PW 1885 4Sportpark Diekman-Oost
    23 okt.14:30Juliana '32 1 - EFC PW 1885 1Sportpark Groot Driene
    24 okt.09:30EFC PW 1885 5 - Vosta 4Sportpark De Tiemeister
    24 okt.09:30EFC PW 1885 35+1 - DSVD 35+1Sportpark De Tiemeister
    24 okt.10:00GVV Eilermark 3 - EFC PW 1885 3Sportpark Eilermark
    24 okt.10:45FC Suryoye-Mediterraneo 5 - EFC PW 1885 2Sportpark Wesselerbrink Midden
    30 okt.12:00EFC PW 1885 3 - Phenix 2Sportpark De Tiemeister
    30 okt.14:30EFC PW 1885 1 - SVV '91 1Sportpark De Tiemeister
    30 okt.14:30Haaksbergen 3 - EFC PW 1885 4Sportpark Scholtenhagen VVH
    30 okt.15:30Achilles E 5 - EFC PW 1885 2Sportpark cvv Achilles E
    31 okt.09:00Reutum 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark De Kottenbrei
    31 okt.09:30EFC PW 1885 3 - EFC PW 1885 5Sportpark De Tiemeister
    31 okt.10:45Sportclub Overdinkel 4 - EFC PW 1885 4Sportpark 't Wilpelo
    31 okt.12:00EFC PW 1885 2 - Sportclub Overdinkel 2Sportpark De Tiemeister
    5 nov.19:30EFC PW 1885 45+1 - Avanti W. 45+1Sportpark De Tiemeister
    5 nov.19:30EFC PW 1885 35+6 - Sparta E. 35+2Sportpark Schreurserve
    5 nov.19:30EFC PW 1885 35+5 - Sparta E. 35+1Sportpark Schreurserve
    5 nov.19:30EMOS 35+1 - EFC PW 1885 35+4Sportpark De Tiemeister
    5 nov.20:00EFC PW 1885 35+2 - Vosta 35+1Sportpark De Tiemeister
    5 nov.20:00Sparta E. 35+2 - EFC PW 1885 35+1Sportpark Schreurserve
    5 nov.20:00Achilles E 35+1 - EFC PW 1885 35+6Sportpark Schreurserve
    5 nov.20:00SC Enschede 35+1 - EFC PW 1885 35+5Sportpark Schreurserve
    5 nov.20:00Sparta E. 35+1 - EFC PW 1885 35+3Sportpark Schreurserve
    5 nov.20:30EFC PW 1885 35+1 - Achilles E 35+1Sportpark Schreurserve
    5 nov.20:30EFC PW 1885 35+6 - De Tubanters 1897 35+2Sportpark Schreurserve
    5 nov.20:30EFC PW 1885 35+3 - SC Enschede 35+1Sportpark Schreurserve
    5 nov.20:30EFC PW 1885 35+5 - UDI 35+1Sportpark Schreurserve
    5 nov.20:30Sportlust Glanerbrug 45+1 - EFC PW 1885 45+1Sportpark De Tiemeister
    5 nov.20:30Vosta 35+1 - EFC PW 1885 35+4Sportpark De Tiemeister
    5 nov.21:00EFC PW 1885 45+1 - De Tubanters 1897 45+1Sportpark De Tiemeister
    5 nov.21:00EFC PW 1885 35+4 - EFC PW 1885 35+2Sportpark De Tiemeister
    5 nov.21:00De Tubanters 1897 35+2 - EFC PW 1885 35+1Sportpark Schreurserve
    5 nov.21:00UDI 35+1 - EFC PW 1885 35+3Sportpark Schreurserve
    5 nov.21:30EFC PW 1885 35+1 - EFC PW 1885 35+6Sportpark Schreurserve
    5 nov.21:30EFC PW 1885 35+3 - EFC PW 1885 35+5Sportpark Schreurserve
    5 nov.21:30EFC PW 1885 35+2 - EMOS 35+1Sportpark De Tiemeister
    6 nov.12:30EFC PW 1885 2 - Drienerlo 4Sportpark De Tiemeister
    6 nov.14:00Phenix 1 - EFC PW 1885 1Sportpark Phenix
    6 nov.14:30EFC PW 1885 4 - FC Berghuizen 3Sportpark De Tiemeister
    6 nov.16:30Victoria '28 3 - EFC PW 1885 3Sportpark Wesselerbrink Zuid
    7 nov.09:30EFC PW 1885 5 - De Tubanters 1897 3Sportpark De Tiemeister
    7 nov.09:30EFC PW 1885 35+1 - Saasveldia 35+1Sportpark De Tiemeister
    7 nov.10:00Phenix 3 - EFC PW 1885 3Sportpark Phenix
    7 nov.10:45Phenix 2 - EFC PW 1885 2Sportpark Phenix
    7 nov.12:00EFC PW 1885 4 - Vogido 4Sportpark De Tiemeister
    19 nov.19:30EFC PW 1885 45+1 - De Tubanters 1897 45+1Sportpark 't Bultserve
    19 nov.19:30EFC PW 1885 35+5 - SC Enschede 35+1Sportcampus Diekman
    19 nov.19:30EFC PW 1885 35+6 - Achilles E 35+1Sportpark cvv Achilles E
    19 nov.19:30EFC PW 1885 35+2 - EMOS 35+1Sportpark De Tiemeister
    19 nov.20:00EFC PW 1885 35+4 - Vosta 35+1Sportpark De Tiemeister
    19 nov.20:00SC Enschede 35+1 - EFC PW 1885 35+3Sportcampus Diekman
    19 nov.20:00UDI 35+1 - EFC PW 1885 35+5Sportcampus Diekman
    19 nov.20:00De Tubanters 1897 35+2 - EFC PW 1885 35+6Sportpark cvv Achilles E
    19 nov.20:00Achilles E 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark cvv Achilles E
    19 nov.20:30EFC PW 1885 45+1 - Avanti W. 45+1Sportpark 't Bultserve
    19 nov.20:30EFC PW 1885 35+3 - UDI 35+1Sportcampus Diekman
    19 nov.20:30EFC PW 1885 35+5 - Sparta E. 35+1Sportcampus Diekman
    19 nov.20:30EFC PW 1885 35+6 - Sparta E. 35+2Sportpark cvv Achilles E
    19 nov.20:30EFC PW 1885 35+1 - De Tubanters 1897 35+2Sportpark cvv Achilles E
    19 nov.21:00EFC PW 1885 35+2 - Vosta 35+1Sportpark De Tiemeister
    19 nov.21:00Sportlust Glanerbrug 45+1 - EFC PW 1885 45+1Sportpark 't Bultserve
    19 nov.21:00Sparta E. 35+1 - EFC PW 1885 35+3Sportcampus Diekman
    19 nov.21:00Sparta E. 35+2 - EFC PW 1885 35+1Sportpark cvv Achilles E
    19 nov.21:00EMOS 35+1 - EFC PW 1885 35+4Sportpark De Tiemeister
    19 nov.21:30EFC PW 1885 35+3 - EFC PW 1885 35+5Sportcampus Diekman
    19 nov.21:30EFC PW 1885 35+1 - EFC PW 1885 35+6Sportpark cvv Achilles E
    19 nov.21:30EFC PW 1885 35+4 - EFC PW 1885 35+2Sportpark De Tiemeister
    20 nov.12:00EFC PW 1885 3 - Losser 3Sportpark De Tiemeister
    20 nov.14:30EFC PW 1885 1 - SC Enschede 1Sportpark De Tiemeister
    20 nov.14:30Sportlust Glanerbrug 4 - EFC PW 1885 4Sportpark 't Bultserve
    20 nov.16:15Losser 4 - EFC PW 1885 2Sportpark Brilmansdennen
    21 nov.09:30EFC PW 1885 3 - Vosta 4Sportpark De Tiemeister
    21 nov.09:30UDI 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark Wesselerbrink Midden
    21 nov.11:00AJC '96 2 - EFC PW 1885 4Sportpark Het Hannekerveld
    21 nov.12:00EFC PW 1885 2 - HSC '21 2Sportpark De Tiemeister
    27 nov.12:30EFC PW 1885 2 - Achilles '12 6Sportpark De Tiemeister
    27 nov.12:30Sparta E. 7 - EFC PW 1885 3Sportpark Schreurserve
    27 nov.14:30EFC PW 1885 4 - SC Enschede 4Sportpark De Tiemeister
    27 nov.14:30FC Berghuizen 1 - EFC PW 1885 1Sportpark 't Venterinck
    28 nov.09:30EFC PW 1885 5 - EMOS 4Sportpark De Tiemeister
    28 nov.09:30EFC PW 1885 35+1 - Langeveen 35+1Sportpark De Tiemeister
    28 nov.09:30UDI 3 - EFC PW 1885 3Sportpark Wesselerbrink Midden
    28 nov.11:15SVV '91 2 - EFC PW 1885 2Wethouder Horstman sportpark
    28 nov.12:00EFC PW 1885 4 - Avanti W. 4Sportpark De Tiemeister
    3 dec.19:30EFC PW 1885 45+1 - Sportlust Glanerbrug 45+1Sportpark Diekman-Oost
    3 dec.19:30EFC PW 1885 35+5 - UDI 35+1Sportpark Wesselerbrink Midden
    3 dec.19:30EFC PW 1885 35+6 - De Tubanters 1897 35+2Sportpark Diekman-Oost
    3 dec.19:30EFC PW 1885 35+2 - EFC PW 1885 35+4Sportpark Emos
    3 dec.20:00SC Enschede 35+1 - EFC PW 1885 35+5Sportpark Wesselerbrink Midden
    3 dec.20:00UDI 35+1 - EFC PW 1885 35+3Sportpark Wesselerbrink Midden
    3 dec.20:00De Tubanters 1897 35+2 - EFC PW 1885 35+1Sportpark Diekman-Oost
    3 dec.20:00Achilles E 35+1 - EFC PW 1885 35+6Sportpark Diekman-Oost
    3 dec.20:30EFC PW 1885 45+1 - Avanti W. 45+1Sportpark Diekman-Oost
    3 dec.20:30EFC PW 1885 35+3 - SC Enschede 35+1Sportpark Wesselerbrink Midden
    3 dec.20:30EFC PW 1885 35+5 - Sparta E. 35+1Sportpark Wesselerbrink Midden
    3 dec.20:30EFC PW 1885 35+6 - Sparta E. 35+2Sportpark Diekman-Oost
    3 dec.20:30EFC PW 1885 35+1 - Achilles E 35+1Sportpark Diekman-Oost
    3 dec.20:30Vosta 35+1 - EFC PW 1885 35+4Sportpark Emos
    3 dec.21:00EFC PW 1885 35+4 - EMOS 35+1Sportpark Emos
    3 dec.21:00EFC PW 1885 35+2 - Vosta 35+1Sportpark Emos
    3 dec.21:00De Tubanters 1897 45+1 - EFC PW 1885 45+1Sportpark Diekman-Oost
    3 dec.21:00Sparta E. 35+1 - EFC PW 1885 35+3Sportpark Wesselerbrink Midden
    3 dec.21:00Sparta E. 35+2 - EFC PW 1885 35+1Sportpark Diekman-Oost
    3 dec.21:30EFC PW 1885 35+3 - EFC PW 1885 35+5Sportpark Wesselerbrink Midden
    3 dec.21:30EFC PW 1885 35+1 - EFC PW 1885 35+6Sportpark Diekman-Oost
    3 dec.21:30EMOS 35+1 - EFC PW 1885 35+2Sportpark Emos
    4 dec.12:00EFC PW 1885 3 - Vogido 3Sportpark De Tiemeister
    4 dec.14:30EFC PW 1885 1 - Barbaros 1Sportpark De Tiemeister
    4 dec.15:00HSC '21 4 - EFC PW 1885 4Sportpark Groot Scholtenhagen
    4 dec.16:45Quick '20 10 - EFC PW 1885 2Sportpark Vondersweijde
    5 dec.09:30EFC PW 1885 3 - GVV Eilermark 4Sportpark De Tiemeister
    5 dec.10:00Quick '20 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark Vondersweijde
    5 dec.10:00FC Aramea 3 - EFC PW 1885 4Sportpark Wesselerbrink Zuid
    5 dec.10:00GVV Eilermark 3 - EFC PW 1885 5Sportpark Eilermark
    5 dec.12:00EFC PW 1885 2 - Vogido 3Sportpark De Tiemeister
    11 dec.12:15GVV Eilermark 2 - EFC PW 1885 3Sportpark Eilermark
    11 dec.12:30EFC PW 1885 2 - HSC '21 5Sportpark De Tiemeister
    11 dec.14:30EFC PW 1885 4 - De Esch 6Sportpark De Tiemeister
    11 dec.14:30GVV Eilermark 1 - EFC PW 1885 1Sportpark Eilermark
    12 dec.09:30EFC PW 1885 35+1 - avc Heracles 35+1Sportpark De Tiemeister
    12 dec.09:30EFC PW 1885 5 - Rigtersbleek 4Sportpark De Tiemeister
    12 dec.11:00FC Aramea 2 - EFC PW 1885 2Sportpark Wesselerbrink Zuid
    12 dec.12:00EFC PW 1885 4 - Bon Boys 6Sportpark De Tiemeister
    22 jan.14:30EFC PW 1885 1 - FC Aramea 1Sportpark De Tiemeister
    29 jan.12:00EFC PW 1885 3 - De Tubanters 1897 3Sportpark De Tiemeister
    29 jan.14:30EFC PW 1885 1 - Drienerlo 1Sportpark De Tiemeister
    29 jan.14:45De Tubanters 1897 2 - EFC PW 1885 2Sportpark Diekman-Oost
    29 jan.16:15Achilles E 4 - EFC PW 1885 4Sportpark cvv Achilles E
    30 jan.09:30EFC PW 1885 3 - De Tubanters 1897 3Sportpark De Tiemeister
    30 jan.09:30Fleringen 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark De Reuvekamp
    30 jan.10:00Phenix 3 - EFC PW 1885 5Sportpark Phenix
    30 jan.11:00De Tubanters 1897 2 - EFC PW 1885 4Sportpark Diekman-Oost
    30 jan.12:00EFC PW 1885 2 - Victoria '28 4Sportpark De Tiemeister
    5 feb.14:30EFC PW 1885 4 - De Tubanters 1897 4Sportpark De Tiemeister
    5 feb.14:30Sparta E. 9 - EFC PW 1885 2Sportpark Schreurserve
    5 feb.15:00Avanti W. 4 - EFC PW 1885 3Sportpark Het Zoutendijk
    5 feb.15:30Rigtersbleek 1 - EFC PW 1885 1Sportpark Rigtersbleek
    6 feb.09:30EFC PW 1885 3 - GVV Eilermark 3Sportpark De Tiemeister
    6 feb.09:30EMOS 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark Emos
    6 feb.10:00GVV Eilermark 4 - EFC PW 1885 5Sportpark Eilermark
    6 feb.12:00EFC PW 1885 2 - FC Suryoye-Mediterraneo 5Sportpark De Tiemeister
    12 feb.10:30EFC PW 1885 2 - Losser 4Sportpark De Tiemeister
    12 feb.12:30EFC PW 1885 3 - Victoria '28 4Sportpark De Tiemeister
    12 feb.14:30EFC PW 1885 1 - Phenix 1Sportpark De Tiemeister
    12 feb.16:30Vogido 4 - EFC PW 1885 4Sportpark Het Wooldrik
    13 feb.09:30EFC PW 1885 35+1 - UDI 35+1Sportpark De Tiemeister
    13 feb.09:30Rigtersbleek 4 - EFC PW 1885 3Sportpark Rigtersbleek
    13 feb.10:00Vosta 3 - EFC PW 1885 2Sportpark Schreurserve
    13 feb.12:00EFC PW 1885 4 - AJC '96 2Sportpark De Tiemeister
    5 mrt.12:00Phenix 2 - EFC PW 1885 3Sportpark Phenix
    5 mrt.14:00SVV '91 1 - EFC PW 1885 1Wethouder Horstman sportpark
    5 mrt.14:00ATC '65 7 - EFC PW 1885 2Sportpark Slangenbeek
    5 mrt.14:30EFC PW 1885 4 - Haaksbergen 3Sportpark De Tiemeister
    6 mrt.09:00DSVD 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark Het Hoge Vonder
    6 mrt.09:30EFC PW 1885 3 - UDI 3Sportpark De Tiemeister
    6 mrt.09:30Vosta 4 - EFC PW 1885 5Sportpark Schreurserve
    6 mrt.12:00EFC PW 1885 2 - SVV '91 2Sportpark De Tiemeister
    12 mrt.10:30EFC PW 1885 2 - Quick '20 11Sportpark De Tiemeister
    12 mrt.12:30EFC PW 1885 3 - Victoria '28 3Sportpark De Tiemeister
    12 mrt.14:00Barbaros 2 - EFC PW 1885 4Sportpark Veldwijk
    12 mrt.14:30EFC PW 1885 1 - Juliana '32 1Sportpark De Tiemeister
    13 mrt.09:00LSV 3 - EFC PW 1885 2Sportpark 't Spolmink
    13 mrt.09:30EFC PW 1885 35+1 - Zenderen Vooruit 35+1Sportpark De Tiemeister
    13 mrt.09:30EMOS 4 - EFC PW 1885 3Sportpark Emos
    13 mrt.12:00EFC PW 1885 4 - Vogido 7Sportpark De Tiemeister
    19 mrt.12:30EFC PW 1885 2 - De Tubanters 1897 2Sportpark De Tiemeister
    19 mrt.14:30EFC PW 1885 4 - Achilles E 4Sportpark De Tiemeister
    19 mrt.14:45De Tubanters 1897 3 - EFC PW 1885 3Sportpark Diekman-Oost
    19 mrt.16:30Barbaros 1 - EFC PW 1885 1Sportpark Veldwijk
    20 mrt.09:30EFC PW 1885 35+1 - Fleringen 35+1Sportpark De Tiemeister
    20 mrt.09:30EFC PW 1885 5 - Phenix 3Sportpark De Tiemeister
    20 mrt.10:00De Tubanters 1897 3 - EFC PW 1885 3Sportpark Diekman-Oost
    20 mrt.12:00EFC PW 1885 4 - De Tubanters 1897 2Sportpark De Tiemeister
    20 mrt.12:00Victoria '28 4 - EFC PW 1885 2Sportpark Wesselerbrink Zuid
    26 mrt.12:00EFC PW 1885 3 - GVV Eilermark 2Sportpark De Tiemeister
    26 mrt.14:30EFC PW 1885 1 - Tubantia 1Sportpark De Tiemeister
    26 mrt.16:00Achilles '12 6 - EFC PW 1885 2Sportpark 't Wilbert
    26 mrt.16:30FC Berghuizen 3 - EFC PW 1885 4Sportpark 't Venterinck
    27 mrt.09:15Langeveen 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark Langeveen
    27 mrt.09:30EMOS 4 - EFC PW 1885 5Sportpark Emos
    27 mrt.10:00Avanti W. 4 - EFC PW 1885 4Sportpark Het Zoutendijk
    27 mrt.12:00EFC PW 1885 2 - FC Berghuizen 3Sportpark De Tiemeister
    2 apr.12:30EFC PW 1885 2 - Victoria '28 2Sportpark De Tiemeister
    2 apr.14:30EFC PW 1885 4 - Sportlust Glanerbrug 4Sportpark De Tiemeister
    2 apr.15:00Drienerlo 5 - EFC PW 1885 3Sportcentrum UT
    2 apr.15:00Sportlust Glanerbrug 1 - EFC PW 1885 1Sportpark 't Bultserve
    3 apr.09:30EFC PW 1885 35+1 - S.V. Vasse 35+1Sportpark De Tiemeister
    3 apr.09:30EFC PW 1885 5 - UDI 3Sportpark De Tiemeister
    3 apr.10:00GVV Eilermark 4 - EFC PW 1885 3Sportpark Eilermark
    3 apr.10:45Vogido 3 - EFC PW 1885 2Sportpark Het Wooldrik
    3 apr.12:00EFC PW 1885 4 - Avanti W. 5Sportpark De Tiemeister
    9 apr.12:00EFC PW 1885 3 - Sparta E. 7Sportpark De Tiemeister
    9 apr.12:00Drienerlo 4 - EFC PW 1885 2Sportcentrum UT
    9 apr.14:30EFC PW 1885 1 - Achilles E 1Sportpark De Tiemeister
    9 apr.14:30De Esch 6 - EFC PW 1885 4Sportpark De Weschterik
    10 apr.09:00Saasveldia 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark De Esch
    10 apr.10:00De Tubanters 1897 3 - EFC PW 1885 5Sportpark Diekman-Oost
    10 apr.10:45Vogido 4 - EFC PW 1885 4Sportpark Het Wooldrik
    10 apr.12:00EFC PW 1885 2 - FC Aramea 2Sportpark De Tiemeister
    23 apr.12:30EFC PW 1885 2 - Quick '20 10Sportpark De Tiemeister
    23 apr.14:30EFC PW 1885 4 - HSC '21 4Sportpark De Tiemeister
    23 apr.14:30FC Aramea 1 - EFC PW 1885 1Sportpark Wesselerbrink Zuid
    23 apr.15:00Vogido 3 - EFC PW 1885 3Sportpark Het Wooldrik
    24 apr.09:30EFC PW 1885 35+1 - Quick '20 35+1Sportpark De Tiemeister
    24 apr.09:30EFC PW 1885 5 - GVV Eilermark 3Sportpark De Tiemeister
    24 apr.09:30Vosta 4 - EFC PW 1885 3Sportpark Schreurserve
    24 apr.11:15HSC '21 2 - EFC PW 1885 2Sportpark Groot Scholtenhagen
    24 apr.12:00EFC PW 1885 4 - FC Aramea 3Sportpark De Tiemeister
    30 apr.15:00SC Enschede 1 - EFC PW 1885 1Sportcampus Diekman
    14 mei.10:30EFC PW 1885 3 - Achilles E 3Sportpark De Tiemeister
    14 mei.14:30EFC PW 1885 1 - FC Berghuizen 1Sportpark De Tiemeister
    14 mei.14:30SC Enschede 4 - EFC PW 1885 4Sportcampus Diekman
    14 mei.17:15HSC '21 5 - EFC PW 1885 2Sportpark Groot Scholtenhagen
    15 mei.09:00Bon Boys 6 - EFC PW 1885 4Sportpark De Greune
    15 mei.09:30EFC PW 1885 3 - Phenix 3Sportpark De Tiemeister
    15 mei.09:30Rigtersbleek 4 - EFC PW 1885 5Sportpark Rigtersbleek
    15 mei.10:45avc Heracles 35+1 - EFC PW 1885 35+1Sportpark avc Heracles
    15 mei.12:00EFC PW 1885 2 - Phenix 2Sportpark De Tiemeister
    21 mei.12:30EFC PW 1885 2 - Achilles E 5Sportpark De Tiemeister
    21 mei.14:30EFC PW 1885 4 - Wilhelminaschool 4Sportpark De Tiemeister
    21 mei.15:00Drienerlo 1 - EFC PW 1885 1Sportcentrum UT
    21 mei.16:15Losser 3 - EFC PW 1885 3Sportpark Brilmansdennen
    22 mei.09:30EFC PW 1885 35+1 - Reutum 35+1Sportpark De Tiemeister
    22 mei.09:30EFC PW 1885 5 - EFC PW 1885 3Sportpark De Tiemeister
    22 mei.10:00Sportclub Overdinkel 2 - EFC PW 1885 2Sportpark 't Wilpelo
    22 mei.12:00EFC PW 1885 4 - Sportclub Overdinkel 4Sportpark De Tiemeister
    28 mei.14:30EFC PW 1885 1 - GVV Eilermark 1Sportpark De Tiemeister
  • Eindstanden seizoen 2020-2021

    Hieronder vindt u de eindstanden van het seizoen 2020-2021.
    Van teams die nog niet in actie zijn gekomen, zoals enkele 35+teams, vindt u de indelingen.

    Wanneer u deze site op uw mobiel bezoekt, is het handig de presentatie beeldvullend te maken, door in de donkere balk onder de presentatie op het icoontje tussen de bliksemflits en het tandwieltje te klikken.