• Contactinformatie

     

    Bestuur

    Ben Snijders
    voorzitter@efcpw.nl

    Kees van Zanten
    penningmeester@efcpw.nl

    Martin Stienstra
    secretaris@efcpw.nl

    Sietse van Vlierberghe
    tc@efcpw.nl

    Robert Renskers
    robert@efcpw.nl

    Bas Veenendaal
    bas@efcpw.nl

     

    Accommodatie

    Sportpark 'Het Diekman'
    7541 WG Enschede
    053-4314491

     

    Postadres

    EFC PW 1885
    p/a Sniedershorst 48
    7531 KR Enschede

     

    Wedstrijdsecretaris

    Roy Ezendam - Zaterdag- en Zondagteams: 06-28145875
    (bij geen gehoor: 06-53260574)
    Gerard van Halen - Zaterdag- en Zondagteams en 45+teams
    Bas Veenendaal - 35+teams

    wedstrijdsecretaris@efcpw.nl

     

    Ledenadministratie

    Chris Nieuwenhuis
    Martin Stienstra
    ledenadministratie@efcpw.nl


    Kennismaken met PW

    Harrie Balke en Rick Ardesch
    voetbal@efcpw.nl

     

    Kwiekman

    Frans Carelsen en Norbert de Beer
    kwiekman@efcpw.nl 

     

    Website

    Bas Veenendaal
    website@efcpw.nl

     

    Algemeen

    info@efcpw.nl